Welcome Guest, Not a member yet? Create Account  


Ekip Arkadaşları Aranıyor #DelilerTR
Çevrimdışı


 Üyenin Rütbesi :
Üye Grubu

Üyenin Bilgileri :
Üye No: 262
Konu Sayısı: 1
Yorumları: 1
#1
Ekip Arkadaşları Aranıyor #DelilerTR
Alıntı:
Merhaba BigHatZ Ailesi clear.png

Konu 'ya başlamadan önce sayın site yöneticilerine bu konunun kesinlikle Reklam Amacı Taşımadığını Belirtmek isteriz. Amacımız ticaret amacı ile kurulmuş olan Hacklink & Tanıtım Yazısı - Botnet / DDoS & Anti Seo gibi Black Hat Seo Hizmeti veren ekibimize birlikte ekmek bölüşeceğimiz arkadaşlar bulmaktır anlayışınız için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız. 
===============================================================================================================================

Bir çok alanda faaliyet gösteren Deliler-TR Black Hat Seo Ekibi her türlü sektörde Seo ve Saldırı alanlarında hizmet vermektedir. Ana olarak aktif olduğumuz alanlar Google Adwords bakiye saldırısı, Anti Seo, Botnet / DDoS, Hacklink , Tanıtım Yazısı satış alanlarıdır. Yakında facebook ads üzerinden Cloaker hizmeti vermeyi planlıyoruz. Eminiz yaptığımız işleri biliyor, yapıyor yada çevrenizde yapan arkadaşlarınız vardır hizmet verdiğimiz sektörde bu işi hakkı ile yapabilen çok nadir insanlar bulunmakta. Biz ekip olarak bu işe çok fazla yüklenmeyi planlamadığımız dan dolayı sadece Hacklink alanında 90 adet site ile 2 adet müşteriden aylık 4.000 TL gelir elde etmekteyiz "Bu Fiyata Değer faaliyetlerimizden gelen ek gelir dahil değildir !". Son dönemlerde bizi bu karara iten bazı nedenlerde dolayı Deliler-TR Ekibi olarak hizmet verdiğimiz her alanda kitlesel bir yükseliş kararı aldık. Yazılımsal olarak kısıtlı bir bilgiye sahibiz bize genel olarak yazılımsal olarak destek verecek yeri geldiği zaman vakti oldukça müşteriler ile ilgilenebilecek 2 veya 3 adet bir çalışma arkadaşından çok birlikte ekmek yiyebileceğimiz dürüst yol arkadaşları aramaktayız. Yanımızda yürüyecek arkadaşların JavaScript - PHP - PERL / PYTHON - C dillerinde geliştirme ve problem çözme konusunda becerili insanlar olması gerekiyor. Hepsini bilmeniz gerekiyor diye bir şey yok Bizim en çok Javascript ve Kullandığımız Paneller için PHP desteğine ihtiyacımız bulunmaktadır. 

Aklınızdaki sorularınız ve pay dağılımı gibi sorularınız için imzamız 'da bulunan iletişim adreslerinden veya size ulaşabileceğimiz farklı bir kanalı bize PM olarak yollayabilirsiniz iyi forumlar dileriz.

 


 #DeLiLeR-TR | Black Hat Seo Team 
"Hacklink & Tanıtım Yazısı - Botnet / DDoS & Anti Seo - Google Ads Bakiye Saldırı Hizmetleri"
Telegram : @DelilerTR 
ICQ : @710073616 
"Eski Bir Saltanatın Yarım Kalmış Hikayesi"

 #DeLiLeR-TR
"BlackHatSEO & Saldırı Hizmetleri"
11-11-2019, Saat: 13:06
Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi


cpanel optimizasyon sunucu optimizasyon ofis taşıma Şehirler arası nakliyat ankara istanbul nakliyat evden eve nakliyat İstanbul Premium Satın Al Evden Eve Nakliyat